14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, ijzerrood-gedecoreerde porseleinen kom, 18e eeuw,
in Meissen stijl gedecoreerd met landschappen (gerestaureerde barst en chip)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
China, iron-red decorated bowl, 18th century, decorated in Meissen style with landscapes (restored crack and chip), provenance: Dutch private collection
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50