1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99844675
Catalogusnummer: 4823
Mogelijk Amerikaanse school, begin 20e eeuw

Twee eenden

aquarel

35 x 46 cm.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60