1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4823
Mogelijk Amerikaanse school, begin 20e eeuw
Twee eenden
aquarel
35 x 46 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60