5040
Catalogusnummer: 4888
Frits Klein (1898-1990)

Figuren op het strand

litho

35 x 40 cm.

gesign. r.o., 107/125

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50