1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4888
Frits Klein (1898-1990)
Figuren op het strand
litho
35 x 40 cm.
gesign. r.o., 107/125
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50