Catalogusnummer: 6565
Rijk gestoken eikenhouten beeldenkast maar antiek voorbeeld, 19e eeuw,

met 17e eeuwse elementen. De rechte kap met gestoken fries, waaronder twee deuren en twee laden. de onderkast met twee deuren. Het geheel o.a. versierd met mensfiguren, acanthusbladeren en putti. Op bolpoten

br. 171, h. 182 en d. 67 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525