Eikenhouten beeldenkastje in Barok-stijl, 19e eeuw.
De lade met rijk gestoken front, waaronder deur met corniches. De stijlen met gestoken kopjes (besch.), muzikanten en mascarons. Op gezwarte bolpoten
br. 93, h. 117 en d. 47 cm
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140