3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4583
Martin Monnickendam (1874-1943)

Zeilschepen bij vuurtoren. Gemaakt tijdens een reis van Martin Monnickendam naar Bretagne en Normandië.

aquarel en pastel

36 x 26 cm.

gesign. r.o., 1926

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200