3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4580A
Gerard Hordijk (1899-1958)
Olifanten in het circus
aquarel
34 x 50 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240