3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4580A
Gerard Hordijk (1899-1958)

Olifanten in het circus

aquarel

34 x 50 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240