3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4580
Gerard Hordijk (1899-1958)

Stadsgezicht Parijs met de Eiffeltoren

doek,

55 x 65 cm.

gesigneerd r.o.,

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000