3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gerard Hordijk (1899-1958)
Stadsgezicht Parijs met de Eiffeltoren
Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie
Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000