3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
Herkomst: verkregen van de dochter van de kunstenaar door de vader van de huidige eigenaar.
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260