3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4577
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

Vissen in een aquarium

17 x 30 cm.

ongesigneerd

Herkomst: verkregen van de dochter van de kunstenaar door de vader van de huidige eigenaar.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260