3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4576
Ernst van Leyden (1892-1969)
Bloemstilleven
board
gesign. r.o., gedateerd 1915
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600
Hamerprijs:
€ 1.600