14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, collectie Imari, famille verte en famille rose porseleinen theekommen en schotels, 18e-19e eeuw,
bestaande uit een set van vijf Imari kommen en schotels, een set van vier famille verte en café-au-lait 'lotus' kommen en schotels, een paar famille rose kommen en schotels en vier famille rose kommen en drie schotels (enkele beschadigingen)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
China, collection of Imari, famille verte en famille rose porcelain teabowls and saucers, 18th-19th century, comprising a set of five Imari bowls and saucers, a set of four famille verte and café-au-lait ' lotus' bowls and saucers, a pair of famille rose bowls and saucers and four famille rose bowls and three saucers (some damages), provenance: Dutch private collection
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800