14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2963
China, collectie famille rose porseleinen kommen, 19e-20e eeuw,

vier verschillend gedecoreerd met figuren, vier met vogels en bloemen, tezamen met een vierkant bakje met turquoise binnenzijde (chip, haarlijn)

diam. 10 cm.

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

[9]

China, collection of famille rose porcelain bowls, 19th-20th century, four variously decorated with figures, four with birds and flowers (chip, hairline), together with a square bowl with turquoise-glazed interior, provenance: Dutch private collection

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000