99844677
Catalogusnummer: 4892
Hollandse school, 20e eeuw, met signatuur J. Maris

Gezicht op een dorp met een molen

doek, niet ingelijst

50 x 80 cm.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100