1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 20e eeuw, met signatuur J. Maris
Gezicht op een dorp met een molen
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100