1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4570
Catalogusnummer: 4893
Gesigneerd Verster

Stilleven met rode rozen in een witte gemberpot.

maroufle,

36 x 47 cm.

gesign. l.o.,

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80