1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4627-1
Catalogusnummer: 4894
Evert Moll (1878-1955)

Stilleven

maroufle

50 x 60 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100