1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Mogelijk van de hand van Willem Westbroek (1918-1998)
Interieur met twee theedrinkende dames
Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320