1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4897
Catalogusnummer: 4897
G. Dijkstra (20e eeuw)

Figuren op een bevroren vaart

board

80 x 100 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200