5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4550
Isaac Israels (1865-1935)

Staand meisje met konijn en twee zittende meisjes

aquarel, gesign. r.o., incl. taxatierapport door Leslie Smith Gallery en Kunsthandel Pieter Overduin, 28 x 40 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 5.500
Hamerprijs: € 5.500

Hamerprijs: € 5.500