8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 7700-7726 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7700
Frankrijk, portico ofwel kolompendule, Le Blond Fils, Louis XVI, laat 18e eeuw.

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op een bel. Wit marmeren kast met rechte zuilen waarop verguld bronzen kariatyden, onder de wijzerplaat guirlande waarin Jasperware plaquette. Bekroond door adelaar. Compleet met zonnenslinger. Wit emaille wijzerplaat met dagaanduiding, gesigneerd: Le Blond Fils et Compie a Paris

h. 62 cm, b. 40 cm, d. 12 cm.

French porticoclock, late 18th century, signed Le Blond Fils a Paris.

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500