8e zitting - Vrijdag 5 november 14.00 uur: 7700-7726 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7702
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule 'Amor', ca. 1820.

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op een bel. De kast met zittende figuur van Amor bij boomstronk, een fries met decoratie van putti en bloemenmand. (schildering wijzerplaat sleets).

h. 39 cm, b. 25 cm, d. 9,5 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525