7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4052
Spiegel in eikenhouten lijst in Renaissance-stijl, 19e eeuw.

De kuif met gestoken leeuwenmaskers en knorlijst

h. 149 en br. 100 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180