7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
Provenance Constant Nieuwenhuys
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320