Theebus, Haarlem, 18e eeuw,
eivormig model op ronde geribde voet versierd op kraag en aanzet voet met gedreven acanthusblad-, schelp- en voluutmotieven, mt. David de Klerk Haarlem 1765, 2e gehalte, gemerkt ZII
h 12,2 cm, diam voet 5,4 cm, 99,8 gr.
Estimate: € 750 - € 1,000
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500