1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Silver
Catalogue number: 556
Theebus, Haarlem, 18e eeuw,

eivormig model op ronde geribde voet versierd op kraag en aanzet voet met gedreven acanthusblad-, schelp- en voluutmotieven, mt. David de Klerk Haarlem 1765, 2e gehalte, gemerkt ZII

h 12,2 cm, diam voet 5,4 cm, 99,8 gr.

Estimate: € 750 - € 1,000
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500

Hammer price: € 500