1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 557
Paar zoutvaatjes, Louis XVI,

ovaal ajour houder met bandversiering van verbonden ovale ringen en rozet motief boven de gecanneleerde pootjes, met blauw glazen bakjes, mt. Svanten Striedbeck Amsterdam 1783, gemerkt provinciale leeuw

h 5 cm, l 7, 2 x 5,4 cm, 129 gr. (excl. glas).

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925