16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2692
St. Lukas, geelgeglazuurd aardewerk vaasje, 1909-1923 en C.J. Lanooy, geglazuurd aardewerken vaasje, circa 1920,

het St. Lukas vaasje met modelnummer 93 en kleurcode C, gestempeld aan onderzijde, het andere vaasje bedekt met een gestreept bruin glazuur, de onderzijde gesigneerd 'CJ Lanooy'

h. 10,5-16 cm

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120