16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2691
Hein Severijns, drie porseleinen vaasjes, circa 1980,

elk bedekt met kristalglazuur en gemerkt 'hein'

h. 17-25 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480