4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Toegeschreven aan Jean Francois Xavier Roffiaen (1820-1898)
Vrouwen op een pier aan zee
paneel, gesign. l.o., 16 x 21 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden