3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 566
Tabakspot, Amsterdam, 18e eeuw,

gehamerde, omgekeerd balustervormig model pot versierd met medaillons en quirlandes, gebolde opstaande deksel met geribde druppelvormige knop, vergulde binnenzijde. Mt. Gerrit Willem Angermond 1782 Amsterdam, klimmende leeuw, deukjes, rand deksel beschadigd en ajour onderrand defectje,

h 18 cm, diam 13,5 cm, 406 gr.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 800 - € 1.600
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800