3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4602
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)
Figuren op straat
61 x 50 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Hamerprijs:
€ 500