3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4602
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)

Figuren op straat

61 x 50 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500