3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4600
Kees Verweij (1900-1995)

Bloemstilleven

aquarel

45 x 67 cm.

gesign. l.o.

Herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 1964, No. 6218

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200