3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4598
Dick Ket (1902-1940)

Stilleven

90 x 90 cm.

gesign. r.o., 1927

Literatuur: Dick Ket, Over zijn leven, ideeën en kunst, Ottevanger/Mekkink, 1994, p. 155, nr. 55. En: De Gruyter/Mekkink, 1962, nr. 45.

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800