1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4770-4999 Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4836
J. Thery (20e eeuw)

Gezicht op een marktplein

40 x 55 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160