4848-1
Catalogusnummer: 4834
Nicolaas Bastert (1854-1939)

Varkens in een weiland

aquarel

31 x 42 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100