1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4892
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4836
update-catalogue
J. Thery (20e eeuw)

Gezicht op een marktplein

doek

40 x 55 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - 150
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden