Catalogusnummer: 3417
Thailand, verguld bronzen zittende Boeddha, Rattanakosin periode, 1e kwart 19e eeuw.

Rechterhand in bhumisparsha mudra, linkerhand met offerhouder in schoot. Gezeten op lotustroon versierd met spiegeltjes. Aan de achterzijde veranker ringen. Voorzien van label met zegel en collectielabel.

h. 33 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700