7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4050
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met mascaron in de kuif

h. 114 en br. 68 cm

Provenance Constant Nieuwenhuys

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320