2e zitting - Woensdag 4 mei 13.00 uur: 0001-0299 - Juwelen en gouden sieraden
Catalogusnummer: 4
Twee 14 kt. gouden filigrain broches,

negentiende eeuw, gedecoreerd met spinnetjes en cannetille (één beschadigd, één speld onedel)

bruto 14,9 gr.

Provenance: uit bezit van een West – Friese familie

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: