1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 11
Twee gouden broches, eerste helft 19e eeuw.

Beide met een applique bezet met roosgeslepen diamant tegen een achtergrond van blauw glas, omlijst door zaadparels. De spelden onedel, bij één broche email beschadigd

bruto 9,6 gr., h. 15 en 17 x b. 22 x 26 mm

Two gold brooches, first half 19th century. Both with an applique set with rose-cut diamond against a background of blue glass, framed by seed pearls. The pins base, enamel of one brooch slightly damaged

Taxatie: € 200 - € 240
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360