1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 9
Twee 14 kt. gouden filigrain broches,

negentiende eeuw, gedecoreerd met spinnetjes en cannetille (één beschadigd, één speld onedel, tinreparaties)

bruto 14,9 gr.

Provenance: uit bezit van een West – Friese familie

Two 14 k. gold filigree brooches, nineteenth century (one damaged, one pin isn't gold, pewter repairs)

Taxatie: € 350 - € 450
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380