15e zitting - Dinsdag 17 mei 14.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2385
Koloniale gestoken ebbenhouten lage stoel, 17e eeuw.

Uitgevoerd met florale motieven in laag-reliëf. Met losse gestoffeerde zitting.

h. 74 cm, b. 52 cm, d. 47 cm

Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000