3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4694
update-catalogue
Gesigneerd Beckmann

Zittend naakt

board, 55 x 42 cm.

[1]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90

outbid-warning
Overboden