3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4570
Otto Gleichmann (1887-1963)

'Chimären, 8 steinzeichnungen'. Map met 8 litho's uitgegeven door Galerie Flechtheim-Düsseldorf, 1921

8 litho's, handgesigneerd, genummerd 14, 1921, 38 x 30 cm.

[map]

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800