Frankrijk, mahoniehouten kolompendule, ca. 1850.
Uurwerk met gaand- en slagwerk op bel, compensatieslinger. Verzilverde wijzerplaat gesigneerd Charettes & Delabrayer, Letuin. Kast met vuurvergulde bronzen ornamenten.
h. 46 cm, b. 24 cm, d. 13,5 cm.
Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140