7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7709
Frankrijk, wit marmeren pendule, Louis XVI stijl, laat 19e eeuw.

Gaand uurwerk, wit emaille wijzerplaat met later signatuur 'Deboss Paris'. Kast met verguld koperen ornamenten, zonneslinger.

h. 39,5 cm, b. 25 cm, d. 10 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140