1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 535
Estland, vrouwenborst sierornament, Setu volk, eind 19e eeuw,

met ingegraveerde versiering van florale motieven en een embleem van twee arenden, gemerkt, 84 zolotniki ( 875 gehalte), twee merken beschadigd, 800st. Silver mark from city Tartu.

diam 18 cm, h 7 cm, 177 gr.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675

Hamerprijs: € 675