4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4875
Tsuguharu Foujita (1886-1968)

Autoportrait au chat

kleurendruk, gesign. epreuve d'artiste, 1926, 23 x 22 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam

Taxatie: € 2.500 - € 4.000
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400