4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4875
update-catalogue
Tsuguharu Foujita (1886-1968)

Autoportrait au chat

kleurendruk, gesign. epreuve d'artiste, 1926, 23 x 22 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam

[1]

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 2.500 - € 4.000
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400

outbid-warning
Overboden