Zwitserland, cilinderspeeldoos, ca. 1880.
Uitgevoerd met drum en zes bellen, zes melodieën spelend. De palissander met marqueterie op de deksel en front. Papieren programma binnenzijde.
l. 56 cm, b. 27 cm, h. 23 cm, cilinder l. 33 cm, diam. 6 cm
Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam
Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 975
Hammer Price: € 975