7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7713
Frankrijk, vuurvergulde bronzen cartelklok, Louis XVI stijl, 19e eeuw.

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel. Wit emaille wijzerplaat (later) gemerkt Barrad A Paris. De kast met met decoratie van vrouwenmasker en vaasornament. Compleet met slinger.

h. 61 cm, b. 30 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280