7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7712
Frankrijk, lantaarnklok gesigneerd Furet l'aine a Paris, Regence periode, vroeg 18e eeuw.

Koperen gegraveerde wijzerplaat met wekkerwerk aanduiding en ijzeren wijzer. Gegoten fret met masker en vogels. Drie gewichten (uurwerk incompleet).

h. 23 cm, b. 14 cm, d. 9 cm.

Furet, l'aine (André), Paris 1691 - ca. 1740.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440