7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7711
Frankrijk, verguld bronzen pendule met paar drielichts kandelaren,, Charles X, 19e eeuw.

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. De kast met kristallen geslepen zuilen, slingerophanging boven het uurwerk. De kandelaren met decoratie van acanthusbladeren. (minutenwijzer manco)

h. 56 - 62 cm.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800